Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Вакцинація проти кору, дифтерії, правця у старшому, шкільному віці.

Вакцинація проти кору, дифтерії, правця у старшому, шкільному віці.

Багато батьків відповідально вакцинували дітей у дошкільному віці, а потім випустили з поля зору необхідність і далі проводити вакцинацію.

Своєчасне проведення профілактичних щеплень необхідне, так як не існує найбільш потужного і ефективного метода профілактики інфекцій. Завдяки щепленням попереджається розповсюдження інфекцій, інвалідізація і летальні випадки.  У вакцинопрофілактиці важливий не тільки особистий , але і колективний імунітет.

Спалах дифтерії буде, через відсутність належної вакцинації у дорослих і дітей, і існування «носійства». Захворювання розповсюджується миттєво, з високим процентом ускладнень і летальних випадків.

Дифтерія-гостре інфекційне захворювання, при якому основну загрозу становить токсин, що виробляється бактеріями, викликає ураження серцево-судинної системи (міокардіти), нервової системи (моно, поліневрити), ускладнення з боку нирок- токсичний нефроз. В разі виникнення ускладнень, високий процент летальних випадків.

Доки був великий рівень вакцинації, не було епідемії кору, випадків захворювання на дифтерію, правець і з’явились сумніви, які підігрівались  у інформаційному просторі, а чи взагалі так необхідна вакцинація? Тому, багато батьків вирішили, що вакцинуватися не так вже і необхідно, раз хвороб немає, але вони просто причаїлися, і вже повертаються.

Проводити щеплення необхідно, якщо не має протипоказів, в строках згідно календаря щеплень, що призведе до формування більш напруженого особистого і колективного імунітету. Зробіть щеплення, захистить свою дитину від керованих інфекцій, допоможіть рости здоровою!

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website