Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Готуємо мозок до ЗНО.

Готуємо мозок до ЗНО.

Нарешті скоро закінчиться навчання. Нарешті скоро канікули. Але попереду на вашу дитину чекають екзамени. Як допомогти їй витримати це навантаження? На це запитання дасть відповідь невролог ДМЦ «КіндерЛаб» Макарова Оксана Вадимівна.

Для того, щоб ваша дитина легше впоралася з навантаженням через підготовку до екзаменів та із самими екзаменами раджу дотримуватися наступних речей:

  • Повноцінне харчування ( щоденно можна до раціону додати 40 гр. чорного шоколаду. Ввечері, для більш якісного сну та відпочинку вживати молоко з медом та трав’яні чаї ).
  • Вживання достатньої кількості рідини;
  • Повноцінний сон ( близько 9 годин ), але не завдяки тому, що дитина пізно вклалася вночі та пізніше встала зранку;
  • Обов’язково, після розумової роботи вийти на прогулянку. Якщо дитина займається спортом, то під час підготовки до екзаменів не кидати тренування. Пам’ятаємо, що зміна різновиду діяльності – є відпочинком для нашого організму;
  • Не відпочивати за рахунок гаджетів або телевізора;
  • Якщо ви бачите, що підготовка до екзаменів занадто виснажує дитину. Вона стала знервованою, швидко втомлюється, погано спить. Зверніться до свого педіатра або невролога, який може у критичних випадках порадити заспокійливі препарати чи вітаміни групи В для підтримки нервової системи.

Будьте здорові! І успіхів вашим дітям під час ЗНО!

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website