Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

КіндерЛаб на змаганнях з плавання для дітей-аматорів «Ліга Фіт»!

КіндерЛаб на змаганнях з плавання для дітей-аматорів «Ліга Фіт»!

_DSC0057 8 _DSC0121 _DSC0170 _DSC0273 _DSC0280

28 березня 2015 року в спорткомплексі «Ліко» пройшли змагання з плавання для дітей-аматорів «Ліга-Фіт». Організаторами змагань виступили ГО «Ліга дитячого плавання України» та фітнес клуб «Спортлайф».

За суттєвої підтримки представників торгової марки «Speedo» – бренду №1 в плаванні, готовим сухим сніданкам та батонам з цільними злаками від ТМ«Nesquik® компанії Nestlé®, молочної компанії «Молокія», дитячого медичного центру «КіндерЛаб», компанії «АТМ» – лідера в проектуванні та будівництві спортивних басейнів та гіпермаркету «Караван» змагання зібрали майже 200 дітей віком від 4-х до 13 років з Херсона, Одеси та Києва.
Глядацькі трибуни, що вміщують 450 вболівальників були повністю заповнені рідними та друзями юних плавців.

Змагання відкрилися урочистим привітанням генерального директора компанії «АТМ» (компанії, що збудувала плавальний басейн СК «Олімпія», де проходили змагання) Володимира Шуміліна, який передав генеральному директору СК «Олімпія» Олексію Дробязко сертифікат відповідності плавального басейну СК «Олімпія» нормам та стандартам FINA, по яким басейн має право приймати міжнародні змагання. Далі привітальне слово сказав член Правління Ліги дитячого плавання Геннадій Ключник, який вручив пам’ятну нагороду тележурналісту, спортивному оглядачу каналу ТРК «Київ» Руслану Свіріну за активну підтримку дитячого та олімпійського спортивного руху в Україні.

У змаганнях прийняли участь юні аматори з понад 20 клубів та команд. Згідно з регламентом змагань діти, що представляли ДЮСШ, СДЮШОР та спеціалізовані спортивні школи не мали права участі саме в цих змаганнях.
Навіть серед аматорів знайшлися дуже досвідчені плавці, що готові скласти гідну конкуренцію юним плавцям, що обрали для себе цей вид спорту, як пріоритетний. Одеситка Караніколова Катерина з фітнес клубу «Вища Ліга» та киянин Русін Павло зі Спорт Лайфу вибороли по 5 медалей. До того ж Катерина встановила декілька рекордів Ліги на дистанціях 50 метрів на спині, 25 метрів батерфляєм та 100 метрів комплексним плаванням.

Командна боротьба що розвернулась серед клубів була дуже напруженою і в запеклих запливах найбільше очок для себе здобула команда одеситів «Вища Ліга», на другому місці розташувалась команда ФЦ «Спорт Лайф» і третє місце посіла команда ФЦ «Акваріум»”. Команда Спортлайфа була представлена найбільшою кількістю учасників, 52 плавця.

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website