Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Лабораторна і функціональна діагностика

У Дитячому медичному центрі «КіндерЛаб» Ваш малюк може здати всілякі аналізи (крові, сечі, калу, посіви, тощо), а також пройти необхідне функціональне обстеження (електрокардіограму — ЕКГ, ультразвукове — УЗД).

УЗД (3) УЗД (2)

ПІДГОТОВКА ДО ультразвукового дослідження

1. УЗД органів черевної порожнини — 350 грн.

— дорослі та діти після 3-х років — строго натщесерце (не пити, не їсти). Якщо огляд у другій половині дня — дослідження проводиться через 5-6 годин від останнього прийому їжі і прийому рідини за 2 години.

2. УЗД дослідження сечового міхура — 250 грн.

— проводиться на повний сечовий міхур, за 1 годину до огляду дитина починає пити воду (можна грудне молоко). Кількість рідини, яку потрібно випити, залежить від віку:

Діти до 1 року — 50-150 мл;

1-3 роки — 150-200 мл;

3-6 років — 200-250 мл;

6-12 років — 250-500мл;

Старші діти і дорослі — 750-1 літр.

— огляд проводиться двічі: на повний сечовий міхур і після сечовипускання.

3. УЗД з пробним (жовчогінну) сніданком-400 грн .:

— строго натщесерце, після огляду дитина снідає (каша з вершковим маслом, твердий сир або відварене яйце — на вибір) і контрольний огляд через 40 хвилин.

4. Нижче наведені УЗД не вимагають спеціальної підготовки,

НСГ — 300 грн,

УЗД кульшових суглобів — 300 грн — проводиться у віці до 6-ти місяців.

молочних залоз — 250 грн.

щитовидної залози — 250 грн.

ЕХО КГ — 450 грн.

5. УЗД органів малого таза: проводиться у дітей (дівчаток) з повним сечовим міхуром. Принцип підготовки дивитися для УЗД дослідження сечового міхура.

6. Якщо огляд призначений тільки нирок — спеціальна підготовка не потрібна, огляд проводиться в будь-який час.

Лабораторне обстеження в ДМЦ «КіндерЛаб» — це сучасна високоякісна лабораторна діагностика. В основу нашої роботи закладено принципи високої якості, об’єктивності та економічної доступності лабораторної діагностики. Гарантуємо високу якість і точність результатів аналізів. На всіх етапах проведення досліджень ми використовуємо високотехнологічні автоматичні аналізатори і тест-системи провідних світових виробників. Завдяки застосуванню системи штрихкодування процеси реєстрації, виконання аналізів, отримання та видачі результату повністю автоматизовані, що виключає вплив людського фактора.

Розуміючи, що лабораторне обстеження є важливою невід’ємною складовою лікувально-діагностичного процесу, ми зробили вартість аналізів максимально доступною для наших пацієнтів. Надаємо додатковий сервіс для пацієнтів, використовуючи сучасні IT-технології (e-mail — розсилка результатів).

Більш детальну інформацію по наданих методам діагностики Ви можете дізнатися у адміністратора клініки!

ОСНОВНІ ВИМОГИ ПІДГОТОВКИ ПАЦІЄНТА ДО ЗДАЧІ АНАЛІЗІВ

І. АНАЛІЗИ КРОВІ

Кров можна здавати у ранкові години натщесерце (або в денні та вечірні години, через 5 — 6 годин після останнього прийому їжі). За 1 день до дослідження виключити з раціону продукти з високим вмістом жирів.
Показники крові можуть істотно змінюватися протягом дня, тому рекомендується всі аналізи здавати в ранкові години (якщо немає іншої рекомендацією лікаря).
Напередодні дослідження (протягом 24 годин) виключити інтенсивні фізичні навантаження, прийом лікарських препаратів (за погодженням з лікарем).
За 1-2 години до здачі крові не вживати сік, чай, можна пити негазовану воду. Виключити фізичне напруження (біг, швидкий підйом по сходах), емоційне збудження. За 15 хвилин до здачі крові рекомендується відпочити, заспокоїтися.
Не слід здавати кров для лабораторного дослідження відразу після фізіотерапевтичних процедур, інструментального обстеження, рентгенологічного та ультразвукового досліджень, масажу та інших медичних процедур.
При контролі лабораторних показників в динаміці рекомендується проводити повторні дослідження в однакових умовах — в одній лабораторії, здавати кров в однаковий час доби тощо.
Кров для досліджень потрібно здавати до початку прийому лікарських препаратів або не раніше, ніж через 10 — 14 днів після їх відміни. Для оцінки контролю ефективності лікування будь-якими препаратами потрібно проводити дослідження через 7 — 14 днів після останнього прийому препарату. Якщо Ви приймаєте ліки, обов’язково попередьте про це лікаря.

ІІ. АНАЛІЗИ СЕЧІ

Загальні правила підготовки перед здачею аналізу сечі:

Збір сечі пацієнт проводить самостійно (виняток становлять діти та важкохворі).
Необхідно проводити правильний забір сечі, як можна ретельніше дотримуючись правил гігієни.
Не можна збирати сечу під час менструації. Після проведення цистоскопії аналіз сечі можна призначати не раніше, ніж через 5-7 днів.
Попередньо прийняти душ або підміни. </ LiОбщій аналіз мочіДля загального аналізу використовують першу ранкову порцію сечі (попереднє сечовипускання повинно бути не пізніше 2-х годин ночі) .Перші кілька мілілітрів сечі злити в унітаз. Всю порцію ранкової сечі зібрати в сухий чистий контейнер при вільному мочеіспусканіі.Отліть 40-50 мілілітрів від загального обсягу сечі в спеціальний контейнер і щільно закрити кришкою. Не можна брати сечу з судна, горщика. Зібрану сечу відразу доставити в лабораторію. Допускається зберігання сечі в холодильнику (при t +2 + 4 ° С), але не більше 1,5 часов.Сбор добової сечі
Зібрати сечу протягом 24 годин на звичайному питному режимі (1,5-2 л на добу).
У 6-8 годин ранку звільнити сечовий міхур (цю порцію сечі вилити).
Протягом 24 годин зібрати сечу в чисту посудину ємністю не менше 2 л.Во час збору ємність з сечею необхідно зберігати в прохолодному місці (оптимально — в холодильнику на нижній полиці при +4 + 8 ° С), не допускаючи її замерзання.
Останню порцію сечі зібрати точно в той же час, коли напередодні було розпочато збір.
Виміряти кількість сечі, відлити 50-100 мл в чистий контейнер. Обов’язково написати на контейнері об’єм сечі, зібраної за добу.
Аналіз сечі по Нечипоренко

Зібрати сечу вранці (відразу після сну) за методом 3-х склянки проби: починати мочитися в унітаз, середню порцію зібрати в посуд для лабораторного дослідження, закінчувати — в унітаз. Друга порція сечі повинна переважати за обсягом. У лабораторію доставити середню порцію сечі в спеціальному контейнері. Повідомити час збору сечі реєстратору.

Допускається зберігання сечі в холодильнику (при t + 2 ° С + 4 ° С), але не більше 1,5 годин.

Аналіз сечі за Зимницьким

Зібрати сечу протягом 24 годин на звичайному питному режимі (1,5-2 л на добу), з огляду на випите кількість рідини за добу.

О 6 годині ранку звільнити сечовий міхур (цю порцію сечі вилити).

Через кожні 3 години протягом доби збирати сечу в окремі ємності, на яких вказувати час збору і номер порції.

Всього 8 порцій:

1 порція — з 6-00 до 9-00 ранку, 2 порція — з 9-00 до 12-00,

3 порція — з 12-00 до 15-00, 4 порція — з 15-00 до 18-00,

5 порція — з 18-00 до 21-00, 6 порція — з 21-00 до 24-00,

7 порція — з 24-00 до 3-00, 8 порція — з 3-00 до 6-00 години.

Все зібране кількість сечі в 8 контейнерах доставити в лабораторію.

Посів сечі (з визначенням чутливості до антибіотиків)

Сечу зібрати в стерильний контейнер: перші 15 мл сечі для аналізу не використовуються! Наступні 3-10 мл зібрати в стерильний контейнер, щільно закрутити кришку.

Доставити біоматеріал в клініку протягом півгодини, години після збору. Допускається зберігання біоматеріалу в холодильнику при t +2 + 4 ° С не більше 3-4 годин.

При доставці в лабораторію пізніше зазначених термінів результати посіву сечі можуть бути недостовірні.

Збір сечі необхідно проводити до початку медикаментозного лікування і не раніше 5 днів після проведеного курсу лікування.

ІІІ. АНАЛІЗ КАЛУ

Загальні правила підготовки перед здачею аналізу калу:

Кал повинен бути отриманий без застосування клізм і проносних.
У спеціальний контейнер зібрати 1-2 чайних ложки калу.
Доставити в лабораторію протягом 3-х годин після збору.
Аналіз калу на яйця глистів та цисти найпростіших
Необхідно збирати матеріал з останньої порції випорожнень.

Для цього аналізу з різних ділянок останньої порції відбирають 10-15 г калу. Кал не повинен містити сторонніх домішок, наприклад, сечі.
З метою підвищення її виявлення, бажано дослідження на яйця глистів проводити триразово.
Збирають свежевиделенних кал в чисту, суху пластикову або скляну ємність (стерильний одноразовий контейнер для калу).
Ємність з калом щільно закривається кришкою, поміщається в чистий одноразовий пакет і доставляється в лабораторний центр.
Аналіз калу на дисбактеріоз

Забір патологічних виділень проводиться до початку лікування антибактеріальними імунобіологічними, протигрибковими препаратами.
При контролі лікування (після закінчення курсу лікування): без застосування імунобіологічних препаратів через 5-7 днів;
Всі обстежувані пацієнти за 2-3 дня до взяття проби повинні перебувати на дієті, яка виключає продукти, які посилюють процеси бродіння в кишечнику, молочно-кислі продукти, а також алкоголь.
Правила забору матеріалу

Збирають випорожнення після дефекації — ранкова порція.
Збирати кал з унітазу забороняється.
Кал збирають:

на стерильну поверхню, в якості якої може використовуватися щільна, що не вбирає воду, стерильна папір (в домашніх умовах пропрасовану гарячою праскою і згорнута проглаженной поверхнею всередину).
в горщик або судно які попередньо добре промивають губкою з милом і споліскують багаторазово водопровідною водою, а потім обдають окропом і остуджують. Забороняється обробка судна дезінфікуючими засобами!
Кал беруть переважно з середньої порції спеціальної ложечкою, вмонтованої в кришку стерильного контейнера, в кількості не більше 1/3 від обсягу контейнера (до 10 г = чайна ложка). Не заливайте контейнер доверху.
Контейнер щільно закривається кришкою, пакується в чистий одноразовий пакет з замком і доставляється в лабораторію не пізніше 2-х годин з моменту забору матеріалу (при цьому у випорожненнях зберігається співвідношення мікроорганізмів).
Дослідженню не підлягає матеріал, зібраний з постільної білизни, пелюшок, підгузників (через втрату вологи і спотворення визначаються показників).

Зішкріб на ентеробіоз

Забір матеріалу для дослідження проводять вранці, не встаючи з ліжка, до проведення гігієнічних процедур і випорожнення.
Для забору матеріалу необхідно взяти прозору липку стрічку розміру предметного скла (вузенький скотч), яку приклеюють до періанальних складок липкою стороною, потім цієї ж стороною з досліджуваним матеріалом приклеюють на чисте, сухе предметне скло. Не використовувати для забору матеріалу матову або кольорову липку стрічку!
Предметне скло поміщається в чистий одноразовий пакет і доставляється в лабораторний центр

IV. АНАЛІЗ СЛИНИ
Загальні правила підготовки перед здачею аналізу слини:

За 3 чaca до збору слини забороняється:

1. чистити зуби;

2. полоскати рот;

3. вживати їжу;

4. жувати жуйку.

Якщо пацієнт приймає ліки для лікування порожнини рота, він повинен проінформувати лікаря.

У спеціальний контейнер зібрати 2-3 мл слини.

Зразок слини доставити в лабораторію протягом 3-4 годин з моменту збору. Допускається заморожування біоматеріалу в морозильній камері, доставити в лабораторію в замороженому вигляді. Чи не розморожувати!

V. МІКРОБІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Правила підготовки до деяких мікробіологічних досліджень включені до відповідних розділів (дослідження сечі, калу).

Для всіх мікробіологічних досліджень рекомендується припинення застосування антибактеріальних препаратів за 7-10 днів до взяття матеріалу.

виділення
Протягом 14 днів перед дослідженням пацієнти не повинні приймати антибіотики.

У жінок взяття біологічного матеріалу найкраще проводити не раніше ніж через 14 днів після менструації.

Перед взяттям матеріалу пацієнтам рекомендується утриматися від сечовипускання протягом 1,5-2 годин.

При наявності гнійних виділень зішкріб рекомендується брати через 15-20 хв після сечовипускання.

У чоловіків дослідження проводиться вранці до сечовипускання або пацієнтам рекомендується утриматися від сечовипускання протягом 4-5 годин до взяття проби.

Дослідження мазка із зіву:
Мазок із зіву береться строго натщесерце, перед дослідженням не можна:

— чистити зуби,

— полоскати рот водою,

— жувати жуйку.

Лаборатория 1 Лаборатория 2
Лаборатория 3 Лаборатория 4
Лаборатория 5 Лаборатория 6

Завантажити прайс Лабораторної та функціональної діагностики: