Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

ЛОР ( оториноларинголог )

Оториноларинголог (ЛОР) — лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, горла і носа.

Дитячий медичний центр КіндерЛаб пропонує:

  • Індивідуальний підхід в терапії кожного пацієнта.
  • Спільні консультації за участю інших фахівців клініки (педіатра, офтальмолога, кардіревматолога, невролога та ін.).
  • Профілактику та своєчасне попередження захворювань ЛОР-органів.
  • Використання дисконтних карт інших клінік (зі знижкою до 15%).
  • Консультації в рамках річних комплексних програм спостереження за дитиною.
  • Профілактичні огляди, включаючи перевірку слуху у дітей з народження.
  • Ви завжди зможете розраховувати на уважне ставлення і якісну діагностику беспокоящей проблеми.
  • Для цього в клініці є все необхідне: обладнання, лабораторна база, а головне — кваліфікований персонал, який насправді прагне допомогти всім пацієнтам, з якою б проблемою вони не звернулися.

Вартість консультації дитячого отоларинголога (ЛОРа): до 370 грн.

записаться на прием

Коли звертаються до ЛОРа?

Найбільш часто ЛОР стикається з такими проблемами:

1) Запальні захворювання будь-якого з цих органів.
З ними знайомий практично кожен. Це може бути як звичні отити (дитина скаржиться на біль у вусі, закладеність), синусити (порушено носове дихання, слизисто-гнійне виділення з носа), ангіни (болить горло, важко ковтати, збільшені гланди, запалені, з гнійними нальотами), євстахіїт ( «стріляє» у вусі, закладеність), дисфункція слухових труб ( «клацає» у вусі, періодично закладає вухо), середній ексудативний отит (знижений слух, відчуття повноти у вусі, чутно «як в бочці») і т.д.
Найчастіше вони протікають і виліковуються досить легко, але деякі, такі як гнійна ангіна або запалення середнього вуха, ураження слухового нерва внаслідок різних причин (грип, інфекційні захворювання, ускладнення після середнього отиту, і ін.) Можуть мати важкі прояви і наслідки (наприклад : незворотні порушення слуху, які реабілітуються тільки за допомогою слухового апарату).
Особливо неприємні хронічні захворювання цих органів, що загострюються при будь-яких несприятливих для організму ситуаціях.

2) Ослаблення функцій органів. Погіршення слуху або нюху, зміна голосу — багато хто не звертають на них уваги, але при своєчасному зверненні за допомогою від них можна позбутися.

3) паталогічна розростання тканин або збільшення органів. Збільшення гланд або аденоїдів знайомі багатьом, але можуть бути і значно серйозніші захворювання. Досить часто зустрічаються пухлини, в деяких випадках навіть злоякісні.

4) Травми. Це можуть бути як зовнішні, наприклад, перелом носа і його наслідки, так і внутрішні травми сторонніми предметами. Найчастіше з цим стикаються діти, які прагнуть засунути невеликі предмети в вухо або ніс.

5) Надлишок або нестача вушної сірки. Незважаючи на гадану простоту, ця проблема може заподіяти масу незручностей, наприклад-зниження слуху.

Діагностика та профілактика захворювань ЛОР-органів. Більшість з них можна попередити або хоча б діагностувати і почати лікувати на ранніх стадіях, коли від них набагато простіше позбутися.
Зрозуміло, це тільки частина захворювань, якими займається ЛОР.
У дитячому медичному центі «КіндерЛаб» Ви завжди зможете розраховувати на уважне ставлення, якісну діагностику беспокоящей проблеми, індивідуальний підхід в терапії кожного пацієнта, і профілактику захворювань ЛОР органів. А так же спільні консультації фахівців (педіатр, офтальмолог, невролог і ін.) З лором.
Для цього в клініці є все необхідне: обладнання, лабораторна база, а головне — кваліфікований персонал, який насправді прагне допомогти всім пацієнтам, з якою б проблемою вони не звернулися.

Кабінет ЛОРа:

ЛОР 1 ЛОР 2
ЛОР 3 ЛОР 4
ЛОР 5 ЛОР 6
ЛОР 7 ЛОР 8
ЛОР 9 ЛОР 10
ЛОР 11 ЛОР 12
График приема:Пн-Пт: 08.00-20.00 Суббота: 09.00-18.00 Воскресенье 09.00-16. Контактные телефоны:(044) 574 93 36(067) 156 20 80

Мы находимся по адресу: Киев, ул. Княжий Затон 9 (Позняки, Осокорки).

Как доехать?

Возникли вопросы? Нужна консультация компетентного специалиста?

Обращайтесь к нам по телефону: (044) 574 93 36, (067) 156 20 80, (093) 116 20 80.

Или оставьте ниже свои контактные данные и мы немедленно с Вами свяжемся.

Ваше имя Телефон