Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Масаж и ЛФК

Така процедура як масаж корисна не тільки дорослим, але й дітям.

Дитячий масаж — це ефективний засіб лікування і профілактики різних захворювань, яким піддається дитина на ранньому етапі розвитку. Крім того, дитячий масаж необхідний для правильного формування у малюка рухових умінь.

Масажні руху позитивно впливають на роботу внутрішніх органів і систем, приводять у норму фізичний і психічний стан новонародженого. Дитячий масаж активізує внутрішні резерви організму і допомагає спокійно перенести післяпологовий стрес, який, як підтвердили дослідження, відчувають всі діти.

Лікувальна фізична культура (ЛФК) — метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ і природних чинників природи до хворої людини з лікувально-профілактичними цілями. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму — руху. Метод строго дозованих вправ на тлі постановки правильного дихання.

Основний терапевтичний метод ЛФК — це лікувальна гімнастика, тобто спеціально підібрані для лікування фізичні вправи. Основний засіб ЛФК — фізичні вправи, що застосовуються відповідно до завдань лікування, з урахуванням етіології, патогенезу, клінічних особливостей, функціонального стану організму, загальної фізичної працездатності.

Найголовніше — що б курс лікувального масажу проводили кваліфіковані фахівці.

Співробітники Дитячого медичного центру «КіндерЛаб» володіють достатнім досвідом і високим рівнем кваліфікації, що б регулярно займатися з вашими дітьми масажем. Крім сеансів масажу і ЛФК в стінах клініки, для економії Вашого часу, а також заради здоров’я Ваших дітей, ДМЦ «КіндерЛаб» пропонує Вам виїзд масажиста на дім!

Стоимость массажа и ЛФК в ДМЦ «КиндерЛаб» уточняйте у администратора клиники!

масаж, ЛФК 2 масаж, ЛФК 3
масаж, ЛФК