Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Принципи лікування ГРВІ у дітей — Слово лікаря-педіатра «КіндерЛаб» Скоблі О.В.

Принципи лікування ГРВІ у дітей — Слово лікаря-педіатра «КіндерЛаб» Скоблі О.В.

nasmork-detskiiПроблема ГРВІ – одна з найбільш актуальних проблем у педіатричній практиці. Цілий ряд анатомо-фізіологічних особливостей дитячого організму – такі, як: незрілість місцевих імунологічних бар’єрів дихальної системи (порівняно з дорослими), підвищене кровопостачання слизової дихальних шляхів, а також вузькість їх просвіту визначає схильність до ГРВІ.

ГРВІ нерідко спричиняють загострення хронічних захворювань ,впливають на фізичний та нервово-психічний розвиток дитини. ГРВІ супроводжують порушення у становленні імунної системи.

Респіраторні віруси та їх компоненти чинять токсичну дію на кровоносні судини, що призводить до порушення та ламкості судин, набряку слизової оболонки дихальних шляхів.

fs1059005

Відкритість респіраторного тракту і неспроможність імунної системи дітей виробляти тривалий захист від вірусів, що викликають ГРВІ.

У більшості випадків засоби, що застосовуються при ГРВІ, чинять симптоматичну дію, а саме: жарознижуючу, відхаркувальну, судинозвужувальну.

Актуальним в напрямку лікування ГРВІ є призначення препаратів, що здатні підвищувати та відновлювати активність місцевих імунологічних бар’єрів.

Перспективним є застосування препаратів рекомбінантних форм людського інтерферону, які володіють противірусною дією ,ще й підвищують імунологічні властивості організму.

interferon

І головне – не займатись самолікуванням. При виявленні перших симптомів ГРВІ звертайтесь до лікаря, який порадить Вам необхідну схему лікування.

 

Скобля Елена Васильевна

Скобля Елена Васильевна

Лікар-педіатр вищої категорії 

ДМЦ «Кіндерлаб»

Скобля Олена Василівна

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website