Записатись на прийом

info.kinderlab@gmail.com     044-574-93-36

Змагання з плавання серед дітей разом з «КіндерЛаб»!

Змагання з плавання серед дітей разом з «КіндерЛаб»!

Змагання з плавання КіндерЛаб 010У неділю, 16 листопада 2014 року пройшли Перші міські дитячі змагання з плавання під егідою Ліги дитячого плавання України (www.uksl.com.ua). При підтримці дитячого медичного центру «КіндерЛаб», святкова атмосфера та зацікавленість змаганнями перевершили усі очікування.

uksl5

 

Більше трьохсот юних учасників з усього Києва, а також представники таких міст, як Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари і Вишгород взяли участь у стартах для юних плавців. Представники практично всіх великих фітнес клубів Києва склали гідну конкуренцію хлопцям та дівчатам зі спеціалізованих спортивних шкіл. uksl3Величезна кількість глядачів та вболівальників щільним кільцем заповнили вмістові трибуни басейну ЦСК ЗСУ. Багатьом довелося стояти, щоб стежити за напруженими баталіями які відбувалися на блакитних доріжках. Учасники змагалися у вікових категоріях від 6 до 13 років. Також була представлена окрема група – до 5 років. Для багатьох ці старти стали не просто першими, але й наймасштабнішими в їхньому житті, першим спортивним досвідом. Відчувається, що організатори, партнери, волонтери та учасники разом зробили великий крок у розвитку та популяризації дитячого плавання в Україні. Адже подібного роду стартів ще не відбувалось в нашій країні.

17966523_343795109Лікар-педіатр медичного партнера заходу — ДМЦ «КіндерЛаб»Морозик Анастасія Олександрівна пильно стежила за ходом змагань та негайно надавала першу медичну дорогу маленьким учасникам. На щастя, плавання є видом спорту з найменшою травматизацією.

Змагання з плавання КіндерЛаб 001ДМЦ «КіндерЛаб» висловлює щиру подяку представникам Ліги дитячого плавання України, всім учасникам, тренерам, волонтерам, батькам і просто глядачам, які прийшли підтримати юних спортсменів. Ми намагаємося подарувати здоров’я кожній дитині України, і без спорту це завдання нам виконати неможливо!

 

 

Плавання. Спорт. Здоров’я. КіндерЛаб!

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website